V kinech od 28. února !

O FILMU

Z NEBE DO PEKLA A ZPĚT

Brněnský hokejový sen se stal v roce 2017 skutečností. Kometa po 51 letech dosáhla na mistrovský titul a v roce následujícím jej dokázala obhájit. Emocemi nabitý filmový dokument mapuje brněnský fenomén od jeho začátků až do současnosti.

Jedenáct mistrovských titulů v éře Rudé hvězdy a později ZKL Brno vystřídalo po revoluci období temna, ve kterém neměl klub peníze nejen na hráče, ale ani na hokejky. Zatímco národní tým zažíval zlaté žně, brněnský hokej byl na dně, od něhož se zvolna začal odlepovat až poté, co do klubu vstoupil bývalý hráč a současný majitel Libor Zábranský.

Dokument líčí náročnou cestu z bahna až na hokejový trůn, která se neobešla bez náročných bojů na ledě i v zákulisí, těžkých rozhodnutí, zklamání a velké trpělivosti, po které přišla o to sladší odměna.

BONUSY

Při tvorbě filmového dokumentu o hokejové Kometě bylo natočeno několik desítek hodin unikátních výpovědí. Protože film samotný má délku jedné hodiny, je jasné, že spoustu zajímavých informací museli tvůrci oželet. Právě tento exkluzivní materiál ale nyní dostává prostor v bonusech, které tvoří vždy jeden samostatný rozhovor, po jehož zhlédnutí získá divák ještě detailnější vhled do celého příběhu.

Promítání

Premiéra, 28. února 2019

Table Header Table Header Table Header
19:00
Univerzitní kino Scala
ODEHRÁNO

O vstupenky mohli fanoušci soutěžit na domácích utkáních HC Kometa Brno v rámci hokejové Tomboly 50 na 50.

pátek, 1. března 2019

Table Header Table Header Table Header
14:00

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
15:10

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

Sobota, 2. března 2019

Table Header Table Header Table Header
15:00

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:30

Rosice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:00

 Ivančice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

neděle, 3. března 2019

Table Header Table Header Table Header
15:00

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:00

 Babice n. Svitavou

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:00

 Ivančice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

Rosice

ODEHRÁNO

pondělí, 4. března 2019

Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:15

Kino Lucerna, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

úterý, 5. března 2019

Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

 Bílovice n. Svitavou

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:30

Jičín

ODEHRÁNO

středa, 6. března 2019

Table Header Table Header Table Header
16:50

Velký Špalíček, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:00

 Boskovice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:00

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

 Ivančice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

Slavkov u Brna

ODEHRÁNO

čtvrtek, 7. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

 Boskovice

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

 Kyjov

ODEHRÁNO

pátek, 8. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

Sobota, 9. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:15

 Kino Lucerna, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
19:00
Univerzitní kino Scala
ODEHRÁNO
21:00
Univerzitní kino Scala
ODEHRÁNO
23:00
Univerzitní kino Scala
ODEHRÁNO

neděle, 10. března 2019

Table Header Table Header Table Header
15:00

 Vyškov

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

pondělí, 11. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO

úterý, 12. března 2019

Table Header Table Header Table Header
16:00

 Kino Lucerna, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
18:00

 Vyškov

ODEHRÁNO

středa, 13. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:00

 Tišnov

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
17:20

Olympia, Brno

ODEHRÁNO
Table Header Table Header Table Header
20:00

 Černošice

ODEHRÁNO

pátek, 15. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:30

 Velké Němčice

ODEHRÁNO

pondělí, 18. března 2019

Table Header Table Header Table Header
17:00

 Boskovice

ODEHRÁNO

pátek, 29. března 2019

Table Header Table Header Table Header
18:00

Jedovnice

O dalších termínech promítání a vstupenkách budeme informovat.